O firmě 2P SERVIS s.r.o.

 

Vítá Vás český výrobce oděvů a textilního zboží.

 

Historie firmy sahá až do roku 1994, kdy se nynější jednatel firmy Petr Pajma přihlásil k podnikatelské činnosti. Zprvu se jednalo o obchodní činnost, která se postupem doby rozvíjela a byla vybudována malá vlastní textilní výroba s 9 zaměstnanci, kteří byli osobami se zdravotním omezením. Výhodou byla možnost poskytování náhradní plnění (viz zákon č.235/2004 sb. o zaměstnanosti).

Postupně se firma PETR PAJMA s obchodním názvem PP SERVIS rozšiřovala až do počátku roku 2009, kdy došlo k přechodu na jinou právní formu založením společnosti s ručením omezeným s jednateli a zároveň společníky Petrem Pajmou a Petrem Malcátem. S touto změnou je spojena i změna názvu na 2P SERVIS s.r.o. V této době dochází k podstatnému zvýšení počtu pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením, pro které byla rozšířena chráněná dílna s textilní výrobou v Sušici a vybudována nová chráněná dílna také s textilní výrobou v Klatovech.

 

V průběhu roku 2010 došlo k dalšímu růstu firmy a založení obchodního zastoupení na Slovensku. Z dnešního celkového počtu 61 zaměstnanců je 55 osob se zdravotním postižením. Firma zaměstnává nejen osoby s lehčím ale také s těžším zdravotním omezením, mezi které patří i 4 vozíčkáři a 5 mentálně handicapovaných osob.

 

Hlavním výrobním programem jsou kvalitní profesní oděvy a textil především pro zdravotnictví a pečovatelské služby, záchranné služby a potravinářství. Na zakázku vyrábíme oděvy pro veškeré průmyslové obory, oděvy pro volný čas a dodáváme kompletní sortiment OOPP. Nabízíme také zdravotní obuv, ložní povlečení a přikrývky. V nevýrobních činnostech se zaměřujeme na outsoursingové služby.

 

Cílem společnosti je zvyšování počtu pracovních míst pro zdravotně postižené, udržení nejvyšší kvality našich vlastních výrobků a poskytovaných služeb. Zdokonalování zákaznického servisu a především maximální spokojenost našich odběratelů.

 

Tým 2P SERVIS s.r.o.

 

Nepřehlédněte: Protože zaměstnáváme více než 80 % osob se změněnou pracovní schopností, poskytujeme odběratelům nad 25 zaměstnanců náhradní plnění na veškeré zakoupené zboží!